Obchodné podmienky

Prevádzkovateľ internetového obchodu

Ing. Iveta Chobotová - AMORE CHOBO
Vŕbová 10
821 07 Bratislava

IČO: 14005603
DIČ: SK1020180040

Číslo živn.registra: 102-9652, okresný úrad Bratislava

Objednávka

Vyplnením a odoslaním zákazník potvrdzuje záväznosť objednávky a zároveň súhlasí s týmito obchodnými podmienkami. Potvrdenie objednávky je realizované e-mailom po predchádzajúcom elektronickom objednaní. O prijatí objednávky ako aj o vybavení budete taktiež informovaní na Váš e-mail uvedený pri objednávke. Pokiaľ nepríde vystavená objednávka na Váš e-mail, tak nás prosím kontaktujte.

Storno objednávky

Vystavenú ako aj doručenú objednávku môžete zrušiť kedykoľvek pred jej potvrdením bez udania dôvodu. Objednávku môžete taktiež zrušiť, pokiaľ Vám nie je možné zaslať tovar v požadovanom termíne.

Pri storne objednávky nezabudnite uviesť svoje údaje (meno, priezvisko, e-mail), ako aj číslo stornovanej objednávky. 

Predávajúci si vyhradzuje právo zrušiť objednávku v prípade, že tovar sa už nevyrába alebo nedodáva. Ak nastane prípadná situácia, zákazník je okamžite kontaktovaný.

Záručná doba

Na tovar poskytujeme záručnú dobu 24 mesiacov v súlade s platným obchodným a občianskym zákonníkom.

Reklamácia

V prípade, že bola pri zakúpení tovaru po doručení zistená závada, resp. poškodenie, tovar treba reklamovať. Hneď po prevzatí tovaru odporúčame tento prekontrolovať, či nie je poškodený. Neskoršie reklamovanie takéhoto druhu nebude uznané. Pri reklamácii tovar, prosím, riadne zabaľte (aby sa predišlo ďalšiemu poškodeniu) a pošlite na spätnú adresu (odporúčame posielať ako poistenú zásielku, nie dobierkou ).

Reklamáciu nie je možné uznať v prípade, ak bol tovar poškodený spotrebiteľom.

Spôsob dopravy a platby

Platiť za objednaný tovar môžete nasledovnými spôsobmi:

 • predom prevodom na účet - na číslo účtu SK1531000000004000069807 Prima Banka, SWIFT: KOMASK2X, variabilný symbol: číslo faktúry, KS: 0008  - k cene tovaru sa pripočíta 4 EUR poštovné
 • dobierkou - k cene objednávky sa pripočíta 4 EUR poštovné  

Dodacie podmienky

Tovar zasielame v najkratšom možnom termíne, zvyčajne do 7 dní. Dodacie lehoty sa snažíme pravidelne sledovať a predchádzať nedorozumeniam.

Odstúpenie od zmluvy

Kupujúci má právo odstúpiť od zmluvy do 14 pracovných dní od prevzatia tovaru. Ak sa rozhodnete v uvedenej lehote odstúpiť od zmluvy, postupujte nasledovne:

 • Kontaktujte nás písomne, e-mailom alebo telefonicky, že žiadate odstúpiť od zmluvy.
 • Uveďte číslo účtu, na ktorý Vám budú vrátené peniaze.
 • Ak ste obdržali tovar, zašlite ho späť na našu adresu ako doporučený, poistený balík (nie dobierkou) za nasledovných podmienok:
  • tovar musí byť v pôvodnom nepoškodenom obale
  • tovar nesmie byť použitý
  • tovar musí byť nepoškodený
  • tovar musí byť kompletný
  • zašlite spolu s dokladom o kúpe
  • poštovné hradíte Vy
 • Pri splnení všetkých vyššie uvedených podmienok pre vrátenie tovaru Vám peniaze za tovar zašleme prevodom na Váš účet a to najneskôr do 15 pracovných dní od odstúpenia od zmluvy.

Adresa na zaslanie tovaru

AMORE CHOBO, Borovce 333, 922 09 Borovce.

Stiahnuť formulár na odstúpenie od zmluvy.

Ochrana osobných údajov

V zmysle zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z.z. sa prevádzkovateľ zaväzuje postupovať v zmysle zákona a bude robiť všetky potrebné činnosti preto, aby tieto údaje ochránil.

Používaním tohto obchodu súhlasíte so zhromažďovaním a používaním informácií o vás a vašich nákupoch.

Vyhradzujeme si právo ustúpiť od záruky bezpečnosti v prípade napadnutia servera neznámym páchateľom. Iba v takomto prípade neplatia vyššie uvedené pravidlá s manipuláciou s údajmi.

Orgán dozoru

Inšpektorát SOI pre Trnavský kraj
Pekárska 23, 917 01 Trnava 1
Odbor výkonu dozoru
tel. č. 033/321 25 27